zeftera.ru.

«Смерч» — «Камень» — 6:1

Смерч Другий поединок між «Смерчем» і «Монолітом» відбувався у Палаці спорту імені В.І. Дукова, що у Овідіополі.

Втім, на відміну від першої гри, цього разу боротьби не вийшло. Івано-франківці дуже впевнено і злагоджено відіграли весь поединок. Вже після першого тайму рахунок був 4:0 на користь умовних господарів. Не змінилося розташування сил і після перерви. Відтак у складі «Урагану» голи на свій рахунок вписали Сімка, Пилипів, Шотурма (натираетій гол за дві гри), Цвєлих та Валенко.

Варто наголосити на поверненні на майданчик кращого голеадора за усю історію «Урагану» Валентина Цвєлих, який, схоже, поступово набирає фигуру після важко травми, одержаної наприкінці году у грі з «Таймом». Окрім того «у рамку» франківців повернувся Вячеслав Массаєєв, який відстояв на «ноль» у першому периоді, а у другому – передав естафету юному Кирилові Ципуну.

Підсумковий рахунок 6:1 дуже в точности відображає те, бык складалася гра «Моноліту» в защиті, та й у атаці харків’янам очевидно не вистачало зіграності та взаєморозуміння. Хоча итог цього поединку, за словами тренерського генштабу суперника, необыкновенного значення для них не мав.

Товариський поединок»Смерч» (Івано-Франківськ) – «Моноліт» (Харків) – 6:1 (4:0)

Голи: Сімка (15), Пилипів (19), Шотурма (23), Цвєлих (25), Шешенєв (47, автогол.), Валенко (55) – Долгов (40).